j-PLASMA-RENUVION

j-PLASMA-RENUVION

OP. DR. YUNUS DOĞAN

J-Plasma – Renuvion Nedir?

J-plasma, helyum gazının radyo frekans yöntemiyle vücuda verilmesi işlemidir. Frekans yöntemiyle enerjik hale gelen gaz, soğuk plazmanın açığa çıkarılmasıyla özel cihazlara aktarılır.

Helyum gazı, yapısı itibariyle oldukça güçlü bir gazdır. İnsan üzerinde herhangi bir yan etkiye neden olmaz. Gaz içeriği, cilt ve cilt alt dokusuna esneklik verir.

Soğuk şekilde uygulanan J plasma renuvion, oldukça güvenilir bir yöntemdir. Hızlı şekilde iyileşme sağlamaktadır. Cerrahi operasyonların dışında bir yöntemdir.

Genellikle, yüz, vücut ve cilt bölgelerine özel olarak uygulaması yapılır. Gelişen teknolojiyle günümüzde radyo frekans uygulamaları cerrahi uygulamalara nazaran daha fazla kullanılmaktadır.

J-Plasma Nasıl Yapılır?

Uygulama yapılmadan önce, ayrıntılı bir muayene ve tedavi sürecine girmek gerekir. Öncesinde yapılan planlamalar, uygulamanın daha başarılı geçmesine katkı sağlar. Tek seansta uygulanması, tercih edilme oranını arttırır. İyileşme süreci, tamamen doktor kontrolünde olmalıdır.

Uygulama gelişen teknolojiyle ağrısız bir operasyondur. Uygulama öncesinde kafanızda yer alan tüm sorular için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Yeni bir yöntem olan uygulama, zaman içinde daha fazla kullanılmaya başlayacaktır. Sizler de çağı ileriden takip etmek istiyorsanız bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

Liposuction Ameliyatında Plasma Teknolojisi

Uygulama, vücut şekillendirme ameliyatlarında yardımcı yöntem olarak tercih edilir. Yapılan ameliyata bağlı olarak, farklı fonksiyonlar sağlar.

Cilt gençleştirme ve germe ameliyatlarında da kullanıldığını görebilirsiniz. Özellikle yağ alma ameliyatlarında, zorlu yağ moleküllerini kırmak amacıyla da kullanılmaktadır.

Selülit tedavileri, bazı durumlarda zorlayıcıdır. İşlemi daha kolay hale getirebilmek adına J plasma renuvion teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

Plasma teknolojisi, son teknoloji cihazlar yardımıyla sizlerle buluşur. Sonuçları bakımından oldukça tatmin edicidir. Uygulamanın doğru şekilde uygulanması, etkili sonuçlar vermesi açısından önemlidir. Sizler de en doğru yöntemlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

J Plasma – Renuvion Tedavisini Kimler Yaptırabilir?

Estetik cerrahi yaptırmak isteyen herkes, uygulamadan faydalanabilir. Bu uygulama için en uygun yaş aralığı, 30 ile 60 yaş aralığıdır. Yaşlanmanın ilk ve orta belirtileri, plasma teknolojisiyle erken dönemde önlenir. Bu şekilde kalıcı ve etkili çözüme ulaşmış olursunuz.

J-Plasma – Renuvion Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Uygulama, vücudun her bölgesinde kullanıma uygundur. Özellikle yüzde daha sık kullanılır. Yüz ve vücutta sarkmış ve yıpranmış bölgeler, bu tedavi yöntemiyle eski haline geri döner. Hamilelikte oluşan hafif sarkmalar da J plasma uygulamasıyla kökünden çözülür. Bu kullanımlarının yanında, ek olarak:

 • Boyun çevresi ve gıdı bölgesi,
 • Sırt bölgesi, kürek kemikleri kısmı,
 • Bel bölgesi genişliği,
 • Basen bölgesinde yer alan inatçı yağlar,
 • Diz bölgesinin yıpranmış görünümü,
 • Uyluk içi ve dışı,
 • Derinin alt ve üst bölgesi,
 • Göğüs bölgesi çevresi,
 • Kol bölgesindeki sarkmalar için uygulanmaktadır.


Uygulama genellikle lokal anestezi altında gerçekleşir. Ağrı eşiği düşük olan hastalarda, genel anestezi yöntemleri de kullanılır. İşlem esnasında tamamen cilt altında çalışma yürütülür. Uygulama sonrasında, cilt eski görünüme kavuşur.

J-Plasma- Renuvion Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Uygulama doğru kullanıldığında etkili sonuçlar verir. Teknolojinin gelişen imkanları, estetik alanının da gelişmesine katkı sunmuştur. Renuvion teknolojisinin avantajlarını genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Erken dönemde önlem alarak sarkmaları önler. Deri altı dokusunu uyararak hücrelerin gençleşmesini sağlar.
 • Diğer tüm estetik operasyonlara nazaran oldukça güvenli bir yöntemdir. Deride dalgalanma ve düzensizliklere yol açmaz.
 • Gevşemiş göbek derisinin, kolay ve acısız şekilde eski haline dönmesini sağlar.


Vücut Şekillendirmede J Plasma Yöntemi

Lazer ışıkları doğru şekilde kullanıldığında, yüksek tedavi ediş gücüne sahiptir. Ultrason ve radyofrekans enerjisi başıboş olduğunda cildinizi tehdit eder. Enerjiyi yararınıza kullanarak bu durumu tersine çevirebilirsiniz. J plasma yeni bir yöntem olduğundan, ciddi bir tecrübe ister. Günümüz koşullarında uygulanan en etkili ve güvenli teknolojilerinden birisidir.

Yüksek ısılarda uygulanan yöntem, ciltte yanıklara neden olmaz. Her türlü vücut şekillendirme ameliyatında kullanılır. Kolay ve güvenilir bir yöntem olması, tercih edilme oranını da arttırır. Sarkmaya eğilimli olan ciltleri, erken dönemde tedavi eder. Bu şekilde, uzun süreli estetik operasyonlara gerek kalmaz.

Bu yeni yöntem hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Renuvion Cilt Sıkılaştırma Nasıl Çalışır?
Yeni nesil selülit tedavisi olarak adlandırılan yöntem, sadece selülitleri giderme yöntemi olarak tercih edilmez. Cildi yeniden yapılandıran uygulama, aynı zamanda sıkı bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur.

Kadınlarda menopoz döneminde oluşan sarkmalar, bu yöntemle kolay şekilde ortadan kalkar. Renuvion cilt teknolojisi, tüm gençleştirme ameliyatlarında yardımcı olarak tercih edilmektedir. Bu mucizevi aletle daha sıkı ve genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildinizin alt derisini uyarması, uzun vadede sıkı bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

J Plasma En Çok Hangi Bölgelerde Uygulanır?
Uygulama, vücudun her yerinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. En hassas noktalarda bile en az acıyla rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yüz, karın, sırt ya da meme bölgeniz, uygulama için ideal bölgelerdir.

Plasma Enerjisi Nedir?
Yenilikçi bir uygulama olan plazma tedavisi, uygulamanın yapılacağı bölgeye gaz verilerek yapılır. Gaz verilen bölgede su buharı ve azot birleşir. Oluşan yüksek enerji, plazma enerjisi olarak geri döner. Enerji yardımıyla cilt dokusunda yenileme işlemi başlar.

Renuvion Tedavisi Kalıcı Mı?
Diğer tüm estetik tedavi yöntemleriyle karşılaştırdığınızda, Renuvion daha kalıcı etkilere sahiptir. Lazer ve ışın tedavilerine nazaran daha kalıcı ve etkili sonuçlara sahiptir. İleri teknoloji yöntemleriyle uygulandığından, yan etkisi bulunmamaktadır.

Renuvion Kozmetik Teknolojisi Nedir?
Cilt sıkılığında azalma ya da ton kaybı, erken yaşlanma belirtileri arasında yer alır. Deri altına uygulanan J plasma Renuvion, cilt yüzeyinin canlanmasını sağlar. Deri altına uygulanan yöntem, küçük kesikler yardımıyla gerçekleşir. Minimum doku hasarı bulunması, uygulanan kişilerin memnun olmasını sağlar.

Cilde sıkılık kazandıran bu yeni teknoloji, geleneksel lazer yöntemlerinden farklıdır. Bu işlemde yüksek ısı seviyeleri kullanılmaz. Bu şekilde daha güvenli bir tedavi yöntemi olur. Cildin en hassas noktalarında bile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çevre dokulara hasar vermeyen yöntem, ağrısız estetiği sizlerle buluşturur.

J plasma teknolojisi, günümüzde yeni yeni yaygınlaşmaktadır. Bu konu hakkında uzman kişilerle görüşmeniz sizin açınızdan yararlı olur. Uygulama hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman uzman hekimimizden randevu alabilirsiniz.

J Plasma Diğer Estetik Ameliyatlar İle Kombine Edilebilir Mi?
Cilt ve deri sarkmalarında sıklıkla kullanılan uygulama, diğer estetik cerrahi operasyonlarıyla bir arada kullanılabilir. Diğer operasyonlara yardımcı olarak kullanıldığında daha etkili sonuçlar verir.

J Plasma – Renuvion İşlemi Sonrası İyileşme Süreci
Uygulama sonrasında iyileşme süreciniz oldukça hızlıdır. İstediğiniz her bölgeye uygulanan plasma teknolojisi, kısa sürede etkili ve kesin sonuçlar almanıza yardımcı olur. J plasma Renuvion uygulamasıyla ilgili en net bilgileri edinmek için bize ulaşabilir ve en kısa sürede tedaviye başlayabilirsiniz.

J Plasma – Renuvion Fiyatları 2024

Yeni bir teknoloji olan Renuvion, henüz her yerde yaygın olarak kullanılmamaktadır. Belli merkezlerde, uzman kişiler tarafından uygulanır. Merkezimiz sahip olduğu teknolojik imkanlarla sizleri geleceğin teknolojisiyle buluşturur. Fiyatlandırmalar hakkında en net bilgiyi almanız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uygulamanın fiyatlandırması, yapılacak bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Yapılan tetkikler sonucunda, vücudunuzda hangi alanda kullanacağınıza karar verebilirsiniz. J plasma – renuvion fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Reservation

Bize Yazın, Cevaplayalım

Referanslar

Sizlerden Gelenler

You are really an artist. Thank you for your amazing work.

Naty Z.

Designer

Yunus Hocam kardeşimi Piezo Burun Estetiği tekniğiyle opere etti çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

Dr. Ali Varol

Doctor

I really had a wonderful experience. First i want to say thanx to DrYunus for the amazing surgery he has done for me,my experience was really good,amazing doctor,he really knows his job well, I'am really happy that i chose him for my surgery, and all the nurses and his assistance are all kind people.

Felicia A

Store Owner

İletişim

Bizlere Ulaşabilirsiniz.