Op.Dr Yunus DOĞAN

OP. DR. YUNUS DOĞAN

PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANIYunus Doğan, bir hayali olan bir adamdır. Bu hayal en iyi şekilde görünen ve hisseden, en iyi yaşamlarını yaşayan erkekler ve kadınlarla doludur. Bu hayalini gerçekleştirmek için Dr. Doğan, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi dahil olmak üzere bir dizi alanda 12 yıldan fazla deneyime sahip olan bir uzman plastik cerrahı oldu.

Tıp eğitimini Türkiye'nin en köklü tıp fakültelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 2003-2009 yılları arasında tamamladı. 2010 yılında, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanlık eğitimine İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladı.

Devamı

Neden Dr.Yunus Doğan

Sunduğumuz Olanaklar

01

Hastane

Cerrahi işlemlerimizi tam teşekküllü özel bir hastanede yapıyoruz. Özel hemşirelerimiz tarafından tüm hastalarımıza özel ameliyat sonrası bakım hizmeti veriyoruz. Otel standartlarında bir özel oda, 3 çeşit yemek ve özel bir banyo sunuyoruz.

02

Konaklama

Eğer ihtiyaçları varsa, özellikle de uluslararası hastalarımıza, 5 veya 4 yıldızlı otellerde çeşitli konaklama teklifleri sunuyoruz. Konaklama seçenekleri ve detaylı bilgi için lütfen temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

03

Klinik

Cerrahi işlemlere ek olarak; Kliniğimizde çeşitli minimal ve invazif olmayan işlemler ve profesyonel cilt bakımı yapıyoruz.

04

Transfer

Özel araçlarımızla uluslararası havalimanlarımıza havalimanı-otel ve hastane arasında transfer hizmeti de sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz

Popüler Hizmetler & Tedaviler

Liposuction 360

Kendinizi sıkıştırabilir misiniz? Birkaç santimetre kaybetmeye hazır mısınız? Eğer deri altı yağınız varsa, kanülümüz var! Sizi döndürebilir ve 360 derece liposuction ile karnınızdan, sırtınızdan ve kalçalarınızdan fazla yağı alabiliriz. Hatta daha küçük, daha sıkı bir sonuç için bunu bir karın germe ameliyatı ile birleştirebiliriz.

Dr. Yunus Doğan ve ekibi, ilk konsültasyondan ameliyat sonrası son randevuya kadar size en iyi 360 derece liposuction deneyimini yaşatmaya hazır. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur. İstanbul'da plastik cerrahi için adresiniz biziz.

Liposuction

BBL(Brezilya Popo Estetiği)

Kot pantolonunuz istediğiniz gibi oturuyor mu? Ayrılırken kalıcı bir izlenim bırakmak mı istiyorsunuz? Gelecek için poponuzu geliştirmek mi istiyorsunuz? BBL (Brezilya tipi popo büyütme) hayalinizse, bunu gerçeğe dönüştürebiliriz.

Dr. Yunus Doğan ve ekibi, ilk konsültasyondan ameliyat sonrası son randevuya kadar size en iyi plastik cerrahi deneyimini sunmaya hazır. İstediğiniz değişimleri yapmanıza yardımcı olmak istiyoruz. İstanbul'da plastik cerrahi için adresiniz biziz.

BBL

Meme Küçültme

Göğüsler, bir sevgili için heyecan verici, bir bebek için besleyici, özgüveni ise arttırdığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda gerçek bir acı da olabilirler, özellikle de istediğinizden daha büyüklerse. Yükünüzü hafifletebileceğimiz ve çantalarınızı taşımayı eziyet olmaktan çıkaracağınız meme küçültme ameliyatı için bize gelin.

Dr. Yunus Doğan ve ekibi, ilk konsültasyondan ameliyat sonrası son randevuya kadar size en iyi plastik cerrahi deneyimini sunmaya hazır. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur. İstanbul'da plastik cerrahi için adresiniz biziz.

meme küçültme

Karın Germe

Kilo vermek için çok çalışmışsınız. Takdiri hakeden bir çalışma! Artık o fazla, sarkık karın derisini sonsuza dek kaybetmeye hazırsınız. Ancak ne tür bir karın germeye ihtiyacınız var: mini, uzatılmış veya FDL (Fleur de Lis?). İstanbul'daki karın germe ameliyatınızdan sonra ne kadar süre kompresyon giysileri giymeniz gerekecek?

Dr. Yunus Doğan ve ekibi, ilk konsültasyondan ameliyat sonrası son randevuya kadar size en iyi plastik cerrahi deneyimini sunmaya hazırdır. Görüntünüzü değiştirmenize yardımcı olmak istiyoruz. İstanbul'da plastik cerrahi için adresiniz biziz.

Karın Germe

Blog

Yazılarımıza Göz Atın

İyileşme süreci yorucu olmamalı

Bunlar nedir?

Bulanık gözler, ağız kuruluğu, ağrıyan vücut ve sıkı kompresyon korseler... hastane odanızda kafanız karışmış ve muhtemelen biraz acı içinde uyanıyorsunuz. Daha yeni estetik ameliyat oldunuz ve yavaş ama emin adımlarla vücudunuz uyanıyor ve cerrahınızın yaptığı değişiklikleri keşfediyor. Size her şeyi anlatmak için sabırsızlanıyor.

Devamı

Neden liposuctiona sadece tek seans için ihtiyaç duymalısın?

Tek seferlik mi yoksa kalıcı bir kilo verme aracı mı?

Çikolatalı pasta yemek ve kalçalarınızda yağ artışına izin vermemek. Keşke hem karın kaslarınızı koruyup hem de haftanın her gecesi alkol alabilseydiniz. Peki ya günün en zor kararı, öğle yemeğini nerede yiyeceğiniz, McDonald's mı ya da KFC mi?

Devamı

Mevsimsel Alerjiler ve Plastik Cerrahi İşlemler

Dikişlerle burnumu çekebilecek miyim?

Çiçekler açıyor, arılar vızıldıyor ve havada taze bir enerji var! Kışın soğuk rüzgarı ve havası sona erdi. Artık adımlarınızda kendinize biraz esneklik kazandırmak için plastik cerrahiyi düşünüyorsunuz. Kişisel yenilenmenin zamanı geldi. Ancak arılar ve çiçekler havadaki başka bir şeyin de göstergesi olabilir: polen.

Devamı

Karın Germe İşlemini Vurgulama Zamanı

Karın Germe Hakkında Her Şey

Belinizin etrafında saklamak istediğiniz birkaç cm veya fazlası mı var? Yakın zamanda önemli miktarda kilo verdiniz ve birlikte yaşamakta zorlandığınız fazladan bir deriyle baş başa mı kaldınız? Ya da belki de şarapnel veya merminin neden olduğu bir savaş yaranız var ve bu yara sizi midenizin kaldıramayacağı bir deriyle baş başa bıraktı.

Devamı

Reservation

Bize Yazın, Cevaplayalım

İletişim

Bizlere Ulaşabilirsiniz.

SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yalnız gelmek kesinlikle güvenlidir. Koordinatörünüz yolculuğunuz boyunca sizinle iletişim halinde kalır. Tüm sorularınızı yanıtlayabilir ve personel, hemşireler ve doktorlarla iletişim kurmanıza yardımcı olabilirler. Koordinatörünüze Comfort Companion paketlerimiz hakkında da soru sorabilirsiniz.

Büyük çaba sarf etmeden hayır. Egzersiz, kaldırma ve yorucu aktivitelere geri dönme konusunda doktorunuzun talimatlarına uyduğunuz sürece sorun yaşamazsınız. Hapşırarak, öksürerek veya gülerek zarar veremezsiniz, o an için öyle hissetseniz bile. Vücudunuzu dinleyin. Ameliyattan sonraki ilk hafta hafif kambur bir duruşta yürümelisiniz. Doğrulmaya bile çalışmayın. İlk haftadan sonra yavaş yavaş ve nazikçe doğrulmaya çalışabilirsiniz.

Vücudunuzun dış görünümünü iyileştirmek için estetik ameliyat yaptırdınız, o halde neden bu büyük değişikliklerden en iyi şekilde yararlanıp içinizi de iyileştirmeyesiniz? Sürdürülebilir ve eğlenceli ise bu bir diyet değildir. Dengeyi bulursanız sağlıklı seçimler yapmak bir ceza değildir.

2-4 hafta beklemenizi öneririz. Vücudunuzu dinlemeniz gerekecektir.

Sizin için en bilinçli planı yapabilmemiz için lütfen ekibimize tüm günlük ilaçlarınızı eksiksiz olarak söyleyin. Buna bitkisel takviyeler de dahildir. Reçeteli ve reçetesiz ilaçlarınızı tam olarak ne zaman bırakmanız ve devam etmeniz gerektiğini size söyleyebiliriz.

Protein iyileşmenizde kilit rol oynayacaktır. Protein barları ve içecek tozları gibi protein açısından zengin gıdaların yanı sıra tuzsuz fıstık, ve çerezler getirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Anestezi sindiriminizi etkileyebilir, bu nedenle kuru erik ve kuru kayısı ameliyattan sonra bağırsaklarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olacak mükemmel atıştırmalıklardır.
Op.Dr. Yunus DOĞAN instagram Op.Dr. Yunus DOĞAN facebook Op.Dr. Yunus DOĞAN whatsapp Op.Dr. Yunus DOĞAN youtube Op.Dr. Yunus DOĞAN realself