Plastik Cerrahi ile
Hayatını Değiştir

Op. Dr. Yunus Doğan

dr yunus doğan

OP. DR. YUNUS DOĞAN

PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANIYunus Doğan, bir hayali olan bir adamdır. Bu hayal en iyi şekilde görünen ve hisseden, en iyi yaşamlarını yaşayan erkekler ve kadınlarla doludur. Bu hayalini gerçekleştirmek için Dr. Doğan, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi dahil olmak üzere bir dizi alanda 12 yıldan fazla deneyime sahip olan bir uzman plastik cerrahı oldu.

Tıp eğitimini Türkiye'nin en köklü tıp fakültelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 2003-2009 yılları arasında tamamladı. 2010 yılında, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanlık eğitimine İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladı.

Devamı

Neden Dr.Yunus Doğan

Sunduğumuz Olanaklar

01

Hastane

Cerrahi işlemlerimizi tam teşekküllü özel bir hastanede yapıyoruz. Özel hemşirelerimiz tarafından tüm hastalarımıza özel ameliyat sonrası bakım hizmeti veriyoruz. Otel standartlarında bir özel oda, 3 çeşit yemek ve özel bir banyo sunuyoruz.

02

Konaklama

Eğer ihtiyaçları varsa, özellikle de uluslararası hastalarımıza, 5 veya 4 yıldızlı otellerde çeşitli konaklama teklifleri sunuyoruz. Konaklama seçenekleri ve detaylı bilgi için lütfen temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

03

Klinik

Cerrahi işlemlere ek olarak; Kliniğimizde çeşitli minimal ve invazif olmayan işlemler ve profesyonel cilt bakımı yapıyoruz.

04

Transfer

Özel araçlarımızla uluslararası havalimanlarımıza havalimanı-otel ve hastane arasında transfer hizmeti de sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz

Hizmetler & Tedaviler

Meme Küçültme

Meme küçültme, günümüzde en çok tercih edilen estetik operasyonlardan birisidir.

Göğüs boyutundan memnun olmayan kadınlardan biriyseniz artık bununla yaşamak zorunda değilsiniz. Uzman ekip kadromuz ile teknolojiye uygun tekniklerle yapılan estetik operasyonlarımız için bizi tercih edebilirsiniz. Öncelikle doktorumuzla görüşmelisiniz. Sonrasında yapılacak işlemin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Meme küçültme, büyütme gibi talebinize uygun tüm estetik işlemleri sağlık prosedürlerine uygun biçimde gerçekleştiriyoruz.

meme küçültme

Kol Germe Ameliyatı

Kol germe, kolunuzun dirsek ile koltuk altı bölgesindeki sarkıklıkları giderebilmeniz için uygulanmaktadır. Bu operasyon genellikl

Yaşlılık belirtileri nedeniyle kollarında sarkma oluşan hastalar,
Önceden aşırı kilolu olup hızlı kilo veren kişiler için uygunluk gösterir.

kol germe ameliyatı

Burun Estetiği

Burun estetiği, buruna daha biçimli ve daha estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla uygulanır.

Burunun şeklini biçimli hal getirmek için uygulanan rinoplasti, olumlu sonuçlar verir. Estetik burun ameliyatları, günümüzde en fazla yapılan kozmetik ameliyat türleri arasında yer alır. Olumlu sonuçları açısından kişilerin sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden birisidir.

burun estetiği

Jinekomasti

Jinekomasti, erkek meme dokularında meydana gelen büyümeye tıp dilinde jinekomasti denilmektedir.

Birçok erkek için sorun yaratan bu sorunu ekiplerimiz ile görüşerek cerrahi operasyon dahilinde ortadan kaldırabilirsiniz. Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de birçok estetik operasyon işlemi uyguluyoruz. Dilediğiniz operasyon hakkında en doğru bilgiyi alabilmek için iletişim numaralarımız üzerinden bizimle görüşebilirsiniz.

Jinekomasti

Blog

Yazılarımıza Göz Atın

DOĞAL PLASTİK CERRAHİ

Doğal Plastik Cerrahi İyileştirmeleri Nasıl Elde Edilir?

Potansiyel hastaların sahip olduğu ilk endişelerden biri, sonuçlarının doğal görünüp görünmeyeceğidir. İnsanlar aynı anda görünümlerini iyileştirmek ve değiştirmek isterler, ancak bunu arkadaşlarının ve ailelerinin radarına girecek şekilde yaparlar.

Hastaların birçoğu doğal görünen bir büyütme işlemine sahip olmak isterler, daha iyi görünmek istiyorlar ama hala aynı görünüyorlar. Bilim ve doğanın dengeli bir karışımını arzuluyorlar.

Devamı

Reservation

Bize Yazın, Cevaplayalım

Referanslar

Sizlerden Gelenler

You are really an artist. Thank you for your amazing work.

avatar

Naty Z.

Designer

Yunus Hocam kardeşimi Piezo Burun Estetiği tekniğiyle opere etti çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

ali varol

Dr. Ali Varol

Doctor

I really had a wonderful experience. First i want to say thanx to DrYunus for the amazing surgery he has done for me,my experience was really good,amazing doctor,he really knows his job well, I'am really happy that i chose him for my surgery, and all the nurses and his assistance are all kind people.

Felicia A

Store Owner

İletişim

Bizlere Ulaşabilirsiniz.