PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANI

OP. DR. YUNUS DOĞANYunus Doğan, bir hayali olan bir adamdır. Bu hayal en iyi şekilde görünen ve hisseden, en iyi yaşamlarını yaşayan erkekler ve kadınlarla doludur. Bu hayalini gerçekleştirmek için Dr. Doğan, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi dahil olmak üzere bir dizi alanda 12 yıldan fazla deneyime sahip olan bir uzman plastik cerrahı oldu.

Tıp eğitimini Türkiye'nin en köklü tıp fakültelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 2003-2009 yılları arasında tamamladı. 2010 yılında, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanlık eğitimine İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladı.

Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra, halk hizmetine Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam etti. 2019 yılında Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Sertifikası (EBOPRAS) aldı. EBOPRAS, dünyanın en saygın sertifikalarından biridir. Dr. Doğan aynı zamanda Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve sağlık turizmi hizmeti sunma yetkisine sahiptir.

Dr. Doğan, 2017 yılında ClinicPlast plastik cerrahi kliniğini kurdu ve kuruluşundan bu yana 10.000'den fazla cerrahi işlem gerçekleştirdi. Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir sağlık turizmi sağlayıcısı olarak, Dr. Doğan yerel ve uluslararası hastaların estetik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma yetkisine sahiptir.

Dr. Yunus Doğan'ın tutkusu, hastalarının özgüvenini ve mutluluğunu artırmaktır. O, post-bariatrik cerrahi, vücut şekillendirme, meme estetiği, kol ve uyluk estetiği ile rekonstrüktif ve estetik cerrahide çalışmaktadır. En iyi benliğinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için hazırdır.

Reservation

Bize Yazın, Cevaplayalım

İletişim

Bizlere Ulaşabilirsiniz.