OP. DR. YUNUS DOĞAN

PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANIPlastik rekonstruktif ve estetik cerrahi alanında 12 yılı aşkın deneyime sahip operatör doktor Yunus Doğan tıp eğitimini 2003-2009 yılları arasında Türkiye'nin en köklü tıp fakültelerinden İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp fakültesinde tamamladı.

2010 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde (ÇAPA) plastik rekonstruktif ve estetik cerrahi uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi sonrası, bir süre Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kamu hizmetini sürdürdü. 2019 yılında Avrupa Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Sertifikasını (EBOPRAS) aldı. Mesleğine büyük bir tutku ile bağlı olan Dr Doğan, 2017 yılında kurucusu olduğu Clinicplast estetik cerrahi kliniği bünyesinde sayısız başarılı operasyona imza attı.

Dr Yunus Doğan halen kendi kliniğinde hasta kabulüne devam etmekte özellikle post-bariatrik cerrahi ve vücut şekillendirme, meme estetiği başta olmak üzere, yüz estetiği, kol ve bacak estetiği ve rekonstruktif cerrahi alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Reservation

Bize Yazın, Cevaplayalım

İletişim

Bizlere Ulaşabilirsiniz.